Logowanie:

Zapamiętaj mnie:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła ?

Wyslij nowe

Pobieranie premium
Aktualizacja: Dzisiaj 10:15

Pozostało:

Regulamin:

Regulamin serwisu lsmody.pl został spisany w punktach w celu uzyskaniawiększej przejrzystości zasad dla użytkowników portalu.

Rejestrując się na stronie całkowicie akceptujesz poniższy regulamin:

1. Portal lsmody.pl zastrzega sobie możliwość edycji i usuwania wpisóworaz banowania użytkowników, którzy naruszają regulamin serwisulsmody.pl.

2. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu.

3. Na portalu panuje całkowity zakaz umieszczania plików niezgodnym zpolskim prawem.

4. Administracja nie odpowiada za jakość oraz zawartość plikówwrzucanych przez użytkowników.

5. Administracja nie bierze odpowiedzialności za ewentualne szkodywywołane wadliwym plikiem.

6. Na portalu znajdują się wyłącznie odnośniki do plików nie objętychprawem autorskim (głównie modów do gier). Jeżeli któryś z plikównarusza to prawo prosimy o kontakt z administratorem.

7. Administracja zastrzega sobie prawo do wysyłania treści reklamowychna adresy e-mailowe użytkowników serwisu.

8. Właściciele Serwisu zastrzegają sobie prawo do wysyłania bezzapowiedzi wiadomości bedących informacją handlową lub ofertą handlowąpoprzez pocztę e-mail osobom, których dane kontaktowe zostałyprzesłane za pomocą któregokolwiek z formularzy zawartych w Serwisie.Użytkownicy Serwisu akceptując ten regulamin zgadzają się naotrzymywanie takich przesyłek.

9. Serwis oraz Administrator zastrzegają sobie prawo do gromadzenia i wykorzystania do użytku własnego i podmiotów współpracujących (promocji, identyfikacji użytkownika i jego konta, reklamy oraz innych celów) adresów e-mailowych. Użytkownik poprzez udostępnienie danych osobowych Administratorowi wyraża zgodę na ich przetwarzanie,umieszczenie w bazie danych i użycie do wysłania informacji reklamowych przez Administratorów Serwisu lub ich Partnerów (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Radu (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych).

10. Serwis zastrzega sobie prawo do udostępnienia posiadanych danych osobowych organom prawnym wtedy, gdy zajdzie uzasadnione podejrzenie złamania regulaminu naszego serwisu lub prawa polskiego. Akceptując regulamin podczas rejestracji, użytkownik zgadza się na powyższe w myśl Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. oraz Ustawy o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną z dnia 18 lipca 2002r.

11. Administracja nie bierze odpowiedzialności za treści komentarzy.

12. Na portalu panuje całkowity zakaz obrażania innych jegoużytkowników w sposób bezpośredni i pośredni.

13. W przypadku wykrycia próby wysyłania spamu, administracja serwisuzastrzega sobie prawo do zablokowania konta użytkownika.

14. Obowiązuje zakaz dodawania odnośników do stron konkurencyjnychoraz downloadu pełnej wersji gry.

15. Obowiązuje całkowity zakaz tworzenia multikont.

16. W przypadku nie potwierdzenia rejestracji w ciągu 24 hadministracja serwisu zastrzega sobie prawo do usunięcia kontaużytkownika który nie przeprowadził weryfikacji podanego adresue-mail.


Użytkowników online: 11
( 0 Zalogowanych, 11 Gości )

Zalogowani Użytkownicy: Brak

Legenda:    Administrator    Moderator    VIP
Najwięcej użytkowników 218 było obecnych 12-09-2012 16:55 Twoje ip: 54.234.191.202