Hosting GBZL.pl

Logowanie:

Zapamiętaj mnie:

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła ?

Wyslij nowe

Pobieranie premium
Aktualizacja: Dzisiaj 9:15

Pozostało:

Błoniec FINALL MAP( FS 2017 )

Błoniec FINALL MAP
Dodał: daniel5524 11-09-2018 11:17 Wyświetleń (385) Komentarzy( 0 )
Ocena 0/5 (0 Głosów)
Pobierz Pobrań:(1)


Autorzy:
Zoltar


Finalna wersja, sprawdzona, wszystko działa, dodano kilka elementów jak drugi silos w PGRze czy pole za sklepem i pomniejsze dodatki.
Mapa przedstawia wieś Błoniec jako główną i przyległe Szczaworyż i Żerniki Górne położone niedaleko Buska Zdroju. Niektóre elementy krajobrazu infrastruktury pochodzą z przed 30 lat i już obecnie nie istnieją ale umieściłem je by nadać klimat wsi tamtych czasów. Reszta okolicy nie występuje realnie. Rozłożenie dróg, lasów, pól, budynków zostało wiernie oddane na ile to było możliwe, modele obiektów pochodzą z różnych map aby trochę przypominały te realne. Gęstość roślinności i drzew może obciążyć słabsze kompy, wtedy polecam usunąć odpowiednią ilość w edytorze map. Nie ma ruchu ulicznego i kolejowego, są wszystkie typowe uprawy, wiele gospodarstw, 2 tartaki, BGZ, kupowane pola.
Brudy spod koryt pojawiają się za oborą gospodarstwa z owcami, łatwiej sprzątać za jednym zamachem. druga kupa gnoju rośnie za oborą na wprost od startpointa, zsyp do silosu jest w stodole, patrząc od frontu w lewych wrotach.
Mapa jest w jednym pliku 1.3 Gb do pobrania, trochę obszernym ale oddanie wiejskich klimatów lat osiemdziesiątych wymagało trochę odpowiednich szczegółów.
Punkty wyładunku zwierząt są w odpowiednich miejscach ale nie oznaczone, krótki spacer po gospodarstwach ujawni te miejsca. Intuicja przyspieszy poszukiwania.
Jak się mapa spodoba to dajcie jakieś gwiazdki dla orientacji.
Miłej zabawy
Ps. Gościu siedzący przy stoliku z puszką w ręce to ja, id pozostałych postaci chroni RODO


Komentarze widoczne tylko dla zalogowanychUżytkowników online: 16
( 1 Zalogowany, 15 Gości )

Zalogowani Użytkownicy: januszl

Legenda:    Administrator    Moderator    VIP
Najwięcej użytkowników 218 było obecnych 12-09-2012 17:55 Twoje ip: 3.80.224.52
Chmurka tagów
axion belarus beta big bizon case cat claas deere deutz dirty dominator edit edition fendt ferguson fiat fixed fliegl fortschritt holland ifa jaguar john kamaz krone lemken lexion man map massey mod modpack mtz multiplane new old pack reflective scania tms trailer tur turbo ursus valtra vario washable xerion zetor